Golf Club Hradec Králové obhájil Pohár klubů DTSV

28. září 2020Petr DrbalVýsledkyFotogaleriePřidej komentář

Dětská Tour Severovýchod 2020 je definitivně za námi. I přes nelehký start, kdy kvůli nástupu covidu a později i kvůli počasí bylo přeloženo několik turnajů, se nakonec povedlo s náhradními termíny celou sezónu regulérně odehrát. Už to je samo o sobě velká výhra. V neděli 27. září se na hřišti Lázně Bohdaneč uskutečnil poslední turnaj DTSV.... dále

Tradiční předfinálový turnaj proběhl v České Lípě

21. září 2020Zuzana SolfronkováVýsledkyFotogaleriePřidej komentář

Skvěle připravené hřiště v České Lípě hostilo v neděli 20. září 60 hráčů a hráček. Účast hodnotíme jako velmi dobrou vzhledem k aktuální koronavirové situaci i termínové kolizi s Národní Golfovou Tour Mládeže na brněnské Kaskádě. Jedno z nejmladších hřišť (je otevřeno teprve pátou sezónu) krásně dozrává, a tak rychlé kvalitní greeny potrápily nejednoho golfistu. Celý den panovalo teplé slunečné počasí a hráči všech kategorií přinesli vynikající výsledky.... dále

DTSV v Hrádku u Nechanic

30. srpna 2020Milan HepnerVýsledkyFotogaleriePřidej komentář

Dětská Tour Severovýchod pokračovala poslední prázdninovou sobotu za velmi příjemného počasí na hřišti Hrádek, z počátku za ještě mírného deště. Hřiště bylo ve velmi dobrém stavu, který všichni ocenili. Účastníci si jako obvykle pochvalovali i výjimečné prostředí zámeckého parku.... dále

Dětská Tour Severovýchod má za sebou již 15 turnajů

24. srpna 2020David JirkůVýsledkyFotogaleriePřidej komentář

Prázdniny se pomalu blíží ke konci a stejně tak se ke konci ubírá program Dětské Tour Severovýchod naplánovaný pro rok 2020. Dějištěm zatím posledního turnaje byl liberecký Machnín, kam za krásného srpnového počasí přijelo o předposledním srpnovém víkendu soutěžit bezmála sedm desítek mladých hráčů a hráček.... dále

Léto vrcholí, turnaji na libereckém Ypsilonu přálo počasí

17. srpna 2020Martin ŠímaVýsledkyFotogalerie

Letní den jako malovaný, celý den plný slunečného počasí. Krásné scenérie Jizerských hor, hřiště v ideálním stavu a k vidění byly opravdu pěkné rány. Takové byly kulisy turnaje Dětské Tour Severovýchod 2020 na Ypsilonce.... dále

Léto nabité golfovými turnaji je v polovině

Už dvanáct turnajů má za sebou letošní Dětská Tour Severovýchod, z nichž téměř polovina (5) se odehrála v červenci. A v srpnu se pokračuje ve stejném tempu, neboť naplánováno je dalších pět turnajů. První z nich se odehrál v Prosečném. Na kopcovitou devítku v podhůří Krkonoš přijelo o horké sobotě 1. srpna hrát 43 soutěžících.... dále

Odložený turnaj DTSV proběhl ve Svobodných Hamrech

28. července 2020Michael SchneiderVýsledkyFotogaleriePřidej komentář

Poslední červencovou neděli 26.7. se na hřišti Golf & Country Clubu Svobodné Hamry odehrál v náhradním termínu turnaj Dětské Tour Severovýchod, který byl v červnu kvůli záplavám na hřišti přeložen. I když uprostřed prázdnin a v náhradním termínu, turnaje se zúčastnilo 31 hráčů a hráček všech věkových kategorií. ... dále

Na Malevilu padla hole-in-one

17. července 2020David JirkůVýsledky

Turnajem na Malevilu pokračovala Dětská Tour Severovýchod ve svém letošním programu. Na malebnou osmnáctku v Lužických horách přijelo soutěžit 85 mladých hráčů a hráček.... dále

Na Kuňce kralovali domácí hráči a hráčky

13. července 2020David JirkůVýsledkyFotogaleriePřidej komentář

Mlha pozdržela v pořadí již osmý turnaj DTSV, který se uskutečnil na Kunětické hoře. V 8 hodin, kdy byl připraven ke startu první flajt, ještě nebyla viditelnost dostatečná, aby bylo možno spravedlivě hrát. Zdržení ale nebylo dlouhé. Mlha se začala brzy trhat a v 8:35 už byla hra zahájena.... dále

Na Myštěvsi se hrálo v netradičním termínu

29. června 2020Petr DrbalVýsledkyFotogaleriePřidej komentář

Myštěves byla posledních deset let místem, kde se zahajuje každý nový ročník DTSV. Letos se ale tento turnaj se musel přestěhovat do náhradního termínu, neboť v dubnu byl stav nouze a sportovní akce zakázané. Náhradní termín je však výsledkem kompromisu. Ve stejné době bylo totiž Mistrovství ČR žáků a kadetů, turnaj mládeže v sousedních Poděbradech a začátek prázdnin. To vše mělo vliv na účast, která byla výrazně nižší než v minulých letech. Cílem však bylo turnaj DTSV na Myštěvsi uspořádat a víc volných termínů nebylo k dispozici.... dále

Turnaj v Hradci Králové těsně unikl bouři

23. června 2020Michaela ValáškováVýsledkyFotogaleriePřidej komentář

V pořadí patý turnaj DTSV se odehrál 14.6. na Park Golfu Hradec Králové. I přes nepřízeň počasí a neustálé sledování radaru kvůli bouřce se zúčastnilo tohoto turnaje 90 dětí. Kvůli naplněné kapacitě probíhal turnaj až do 19:30.... dále

Grosshof 2020? Zase voda!

8. června 2020Jaroslav BeranVýsledkyFotogaleriePřidej komentář

Tentokrát se přidal i nárazový vítr, který "zařídil" i několik deštivých přeháněk zejména v odpoledních hodinách. Jen se to letos se to otočilo a bohužel to horší potrápilo dvě závěrečné kategorie mladších a začínajících hráčů.... dále

Je odstartováno, karanténa skončila a opět hrajeme golf

18. května 2020David JirkůVýsledkyFotogaleriePřidej komentář

Netypicky začal letošní ročník Dětské Tour Severovýchod. S rouškami, s rozestupy, bez objímání a podávání rukou. Nic, co bychom z dřívějška znali. Ale golf je stále tentýž, míčky létají stejně daleko jako dřív a tráva je stejně zelená. Obzvlášť v Mladých Bukách bylo hřiště dokonale vymazlené. A na jedničku probíhala i organizace celého turnaje.... dále

AKTUALIZACE 4.5.! Opět upravený kalendář DTSV 2020

29. dubna 2020David JirkůPřidej komentář

Krizová situace s onemocněním COVID-19 výrazně zasáhla do všech všech oblastí lidského života, golf nevyjímaje. Dobrá zpráva je, že Dětská Tour Severovýchod zatím nebyla nucena zrušit žádné turnaje. S ohledem na zrychlené uvolňování vládních omezení došlo k přesunu prvních dvou turnajů. Vše ostatní zůstává dle původního plánu.... dále