Mládež se rozloučila v Myštěvsi

11. září 2005David JirkůVýsledkyFotogalerie

Desátým turnajem, který se odehrál v sobotu 10. září v Myštěvsi, skončil třetí ročník Dětské Tour Severovýchod mládeže do 16 let. Nejlepší hráči převzali při slavnostním vyhlášení z rukou prezidenta Golf Clubu Hradec Králové Petra Drbala skleněné poháry a věcné ceny a nastala chvíle pro bilancování.... dále

Mladí hráči bojovali o Pohár primátora

28. srpna 2005David JirkůVýsledkyFotogalerie

Více než čtyři desítky dětí (hráčů do 16 let) přijely v sobotu 27. srpna na Primátorský pohár. Tradiční turnaj byl součástí Dětské Tour Severovýchod a pro účely žebříčku mládeže ČGF měl přidělen koeficient 2. Dvojnásobný obhájce trofeje Sváťa Býma usiloval o třetí vítězství v řadě a zisk putovního poháru natrvalo. Ve startovním poli bylo ovšem minimálně pět dalších hráčů, kteří mohli na hlavní cenu v podobě skleněného golfového míče reálně pomýšlet.... dále

Dětská Tour Severovýchod v půli cesty

12. července 2005David JirkůVýsledky

Pět turnajů je odehráno a pět jich ještě zbývá. Už teď je ovšem jasné, že letošní 3. ročník série turnajů mládeže na severovýchodě Čech minulé roky překonal. Přijíždí více dětí a jejich výsledky jsou každým rokem lepší.... dále

Sváťa Býma vede žebříček ČGF

9. května 2005David JirkůVýsledky

3. ročník Dětské Tour Severovýchod zahájil v neděli 8. května turnajem v Malevilu. Díky nově vytvořenému systému národního hodnocení mládeže měl turnaj bodový koeficient 3 (major) a na startovním poli to bylo znát - turnaje se zúčastnilo přes 80 mladých golfistů z celé republiky. Nejvíce hráčů nastoupilo v kategorii kadetů, v níž díky výkonu 78 ran zvítězil Sváťa Býma z GC Hradec Králové a posunul se na průběžné první místo národního hodnocení hráčů do 16 let.... dále