Dětská Tour Severovýchod skončila v Myštěvsi

20. září 2004David JirkůVýsledkyFotogalerie

Závěrečným turnajem odehraným 18. září v Myštěvsi skončil severovýchodní dětský golfový okruh, který se letos zastavil na deseti hřištích. Zájem dětí předčil očekávání organizátorů, během roku se na turnajích objevilo více než 100 dětí z dvaceti golfových klubů. Velká účast s sebou přinesla také podstatně lepší sportovní úroveň turnajů ve srovnání s minulým rokem.... dále

Nová Amerika napodruhé vyšla

7. června 2004David JirkůVýsledkyFotogalerie

Druhé kolo Regionální dětské Tour se odehrálo na Nové Americe. V prvním termínu byl turnaj kvůli nepříznivému počasí zrušen, na druhý pokus již vše klaplo a více než tři desítky přihlášených dětí bojovalo na kombinaci The Bohemian Garden a Maple Hills o vylepšení hendikepů a o body do hodnocení túry.... dále

Odstartovala Regionální dětská Tour 2004

10. května 2004David JirkůVýsledky

Turnajem na hřišti ve Svratce, kterého se zúčastnilo více než 30 dětí z 11 golfových klubů, byla 8. května zahájena Regionální dětská Tour 2004 oblasti Severovýchod. Na čelních místech výsledkových listin se objevila známá jména z loňského ročníku. ... dále

Fotogalerie

Lukáš Derner se napřahuje k odpalu přes rybník na poslední jamce.
Péťa Dvořák trénuje patování na cvičném greenu.
Zdeněk Pospíšil proměřuje poslední pat.

Bankr na závěrečné myštěveské jamce pochytá hodně míčů.
Tomáš Švarc si v Myštěvsi snížil čerstvě uhraný hendikep.
Čekání na výsledky si účastníci turnaje krátili na patovacím greenu vedle klubovny.