Ročník 2021

23/05 Grabštejn (Golf Club Grabštejn)
A - Mladší žáci a žákyně do 12 let, HCP do 36výsledková listina
B - Starší žáci a žákyně 13-14 let, HCP do 36výsledková listina
C - Kadeti a kadetky 15-16 let, HCP do 36výsledková listina
D - Dorost a junioři 17-26 let, HCP do 36výsledková listina
E - Smíšená kategorie do 18 let, HCP 37-54výsledková listina
30/05 Mladé Buky (Golf Club Mladé Buky)
A - Mladší žáci a žákyně do 12 let, HCP do 36výsledková listina
B - Starší žáci a žákyně 13-14 let, HCP do 36výsledková listina
C - Kadeti a kadetky 15-16 let, HCP do 36výsledková listina
D - Dorost a junioři 17-26 let, HCP do 36výsledková listina
E - Smíšená kategorie do 18 let, HCP 37-54výsledková listina
05/06 Grosshof (Golf Club Grosshof)
A - Mladší žáci a žákyně do 12 let, HCP do 36výsledková listina
B - Starší žáci a žákyně 13-14 let, HCP do 36výsledková listina
C - Kadeti a kadetky 15-16 let, HCP do 36výsledková listina
D - Dorost a junioři 17-26 let, HCP do 36výsledková listina
E - Smíšená kategorie do 18 let, HCP 37-54výsledková listina
13/06 Harrachov (Golf Club Harrachov)
A - Mladší žáci a žákyně do 12 let, HCP do 36výsledková listina
B - Starší žáci a žákyně 13-14 let, HCP do 36výsledková listina
C - Kadeti a kadetky 15-16 let, HCP do 36výsledková listina
D - Dorost a junioři 17-26 let, HCP do 36výsledková listina
E - Smíšená kategorie do 18 let, HCP 37-54výsledková listina
20/06 Svobodné Hamry (Golf & Country Club Svobodné Hamry)
A - Mladší žáci a žákyně do 12 let, HCP do 36výsledková listina
B - Starší žáci a žákyně 13-14 let, HCP do 36výsledková listina
C - Kadeti a kadetky 15-16 let, HCP do 36výsledková listina
D - Dorost a junioři 17-26 let, HCP do 36výsledková listina
E - Smíšená kategorie do 18 let, HCP 37-54výsledková listina
27/06 Malevil (Královský Golf Club Malevil)
A - Mladší žáci a žákyně do 12 let, HCP do 36výsledková listina
B - Starší žáci a žákyně 13-14 let, HCP do 36výsledková listina
C - Kadeti a kadetky 15-16 let, HCP do 36výsledková listina
D - Dorost a junioři 17-26 let, HCP do 36výsledková listina
E - Smíšená kategorie do 18 let, HCP 37-54výsledková listina
02/07 Hradec Králové (Park Golf Club Hradec Králové)
A - Mladší žáci a žákyně do 12 let, HCP do 36výsledková listina
B - Starší žáci a žákyně 13-14 let, HCP do 36výsledková listina
C - Kadeti a kadetky 15-16 let, HCP do 36výsledková listina
D - Dorost a junioři 17-26 let, HCP do 36výsledková listina
E - Smíšená kategorie do 18 let, HCP 37-54výsledková listina
06/07 Dolní Dobrouč (Golf Dobrouč)
A - Mladší žáci a žákyně do 12 let, HCP do 36výsledková listina
B - Starší žáci a žákyně 13-14 let, HCP do 36výsledková listina
C - Kadeti a kadetky 15-16 let, HCP do 36výsledková listina
D - Dorost a junioři 17-26 let, HCP do 36výsledková listina
E - Smíšená kategorie do 18 let, HCP 37-54výsledková listina
11/07 Kunětická Hora (Golf Club Kunětická Hora)
A - Mladší žáci a žákyně do 12 let, HCP do 36výsledková listina
B - Starší žáci a žákyně 13-14 let, HCP do 36výsledková listina
C - Kadeti a kadetky 15-16 let, HCP do 36výsledková listina
D - Dorost a junioři 17-26 let, HCP do 36výsledková listina
E - Smíšená kategorie do 18 let, HCP 37-54výsledková listina
18/07 Svratka (Golf Club Svratka 1932)
A - Mladší žáci a žákyně do 12 let, HCP do 36výsledková listina
B - Starší žáci a žákyně 13-14 let, HCP do 36výsledková listina
C - Kadeti a kadetky 15-16 let, HCP do 36výsledková listina
D - Dorost a junioři 17-26 let, HCP do 36výsledková listina
E - Smíšená kategorie do 18 let, HCP 37-54výsledková listina
25/07 Myštěves (Queen's Park Golf Club Myštěves)
A - Mladší žáci a žákyně do 12 let, HCP do 36výsledková listina
B - Starší žáci a žákyně 13-14 let, HCP do 36výsledková listina
C - Kadeti a kadetky 15-16 let, HCP do 36výsledková listina
D - Dorost a junioři 17-26 let, HCP do 36výsledková listina
E - Smíšená kategorie do 18 let, HCP 37-54výsledková listina
31/07 Prosečné (Golf & Country Club Prosečné)
A - Mladší žáci a žákyně do 12 let, HCP do 36výsledková listina
B - Starší žáci a žákyně 13-14 let, HCP do 36výsledková listina
C - Kadeti a kadetky 15-16 let, HCP do 36výsledková listina
D - Dorost a junioři 17-26 let, HCP do 36výsledková listina
06/08 Ypsilon Liberec (Ypsilon Golf Resort Liberec)
A - Mladší žáci a žákyně do 12 let, HCP do 36výsledková listina
B - Starší žáci a žákyně 13-14 let, HCP do 36výsledková listina
C - Kadeti a kadetky 15-16 let, HCP do 36výsledková listina
D - Dorost a junioři 17-26 let, HCP do 36výsledková listina
E - Smíšená kategorie do 18 let, HCP 37-54výsledková listina
08/08 Ještěd (Golf Club Ještěd)
A - Mladší žáci a žákyně do 12 let, HCP do 36výsledková listina
B - Starší žáci a žákyně 13-14 let, HCP do 36výsledková listina
C - Kadeti a kadetky 15-16 let, HCP do 36výsledková listina
D - Dorost a junioři 17-26 let, HCP do 36výsledková listina
E - Smíšená kategorie do 18 let, HCP 37-54výsledková listina
15/08 Telč (Golf Club Telč)
A - Mladší žáci a žákyně do 12 let, HCP do 36výsledková listina
B - Starší žáci a žákyně 13-14 let, HCP do 36výsledková listina
C - Kadeti a kadetky 15-16 let, HCP do 36výsledková listina
D - Dorost a junioři 17-26 let, HCP do 36výsledková listina
E - Smíšená kategorie do 18 let, HCP 37-54výsledková listina
22/08 Liberec (Golf Club Liberec)
A - Mladší žáci a žákyně do 12 let, HCP do 36výsledková listina
B - Starší žáci a žákyně 13-14 let, HCP do 36výsledková listina
C - Kadeti a kadetky 15-16 let, HCP do 36výsledková listina
D - Dorost a junioři 17-26 let, HCP do 36výsledková listina
E - Smíšená kategorie do 18 let, HCP 37-54výsledková listina
29/08 Hrádek (Golf Club Hradec Králové)
A - Mladší žáci a žákyně do 12 let, HCP do 36výsledková listina
B - Starší žáci a žákyně 13-14 let, HCP do 36výsledková listina
C - Kadeti a kadetky 15-16 let, HCP do 36výsledková listina
D - Dorost a junioři 17-26 let, HCP do 36výsledková listina
E - Smíšená kategorie do 18 let, HCP 37-54výsledková listina
05/09 Na Vrších (Golf Club Na Vrších)
A - Mladší žáci a žákyně do 12 let, HCP do 36výsledková listina
B - Starší žáci a žákyně 13-14 let, HCP do 36výsledková listina
C - Kadeti a kadetky 15-16 let, HCP do 36výsledková listina
D - Dorost a junioři 17-26 let, HCP do 36výsledková listina
E - Smíšená kategorie do 18 let, HCP 37-54výsledková listina
19/09 Česká Lípa (Golf Club Česká Lípa)
A - Mladší žáci a žákyně do 12 let, HCP do 36výsledková listina
B - Starší žáci a žákyně 13-14 let, HCP do 36výsledková listina
C - Kadeti a kadetky 15-16 let, HCP do 36výsledková listina
D - Dorost a junioři 17-26 let, HCP do 36výsledková listina
E - Smíšená kategorie do 18 let, HCP 37-54výsledková listina
26/09 Lázně Bohdaneč (Golf Club Pardubice)
 

Archiv výsledků

2021  |  2020  |  2019  |  2018
2017  |  2016  |  2015  |  2014
2013  |  2012  |  2011  |  2010
2009  |  2008  |  2007  |  2006
2005  |  2004  |  2003

Rekordy DT Severovýchod

Nejlepší kola:
Dominika Burdová, 65 ran (-7)
2.9.2017 Grabštejn
Matyáš Zapletal, 64 ran (-6)
12.8.2013 Mladé Buky
Bedřich Petráň, 64 ran (-4)
7.9.2008 Liberec Machnín
Jan Odvárka, 64 ran (-4)
30.8.2015 Liberec Machnín
Lucie Harcubová, 64 ran (-2)
11.7.2015 Hrádek
Hole-in-one:
Albert Krištof, jamka č. 6
9.6.2007 Harrachov
Alex Boháč, jamka č. 8
7.9.2013 Na Vrších
Martin Hála, jamka č. 5
16.8.2014 Nová Amerika, Maple Hills
Tomáš Macek, jamka č. 6
13.8.2017 Ypsilon
Karel Nový, jamka č. 8
2.6.2018 Harrachov
Evelína Barvířová, jamka č. 2
31.8.2019 Hrádek
Laura Gianquintieri, jamka č. 10
15.7.2020 Malevil
Alex Hejlek, jamka č. 9
18.7.2021 Svratka
Albatross:
Eva Němečková, jamka č. 2
31.5.2015 Malevil