Ročník 2016

24/04 Myštěves (Queen's Park Golf Club Myštěves)
A - Mladší žáci a žákyně do 12 let, HCP do 36výsledková listina
B - Starší žáci a žákyně 13-14 let, HCP do 36výsledková listina
C - Kadeti a kadetky 15-16 let, HCP do 36výsledková listina
D - Dorost a junioři 17-21 let, HCP do 36výsledková listina
E - Smíšená kategorie, HCP 37-54výsledková listina
08/05 Nová Amerika (Nová Amerika Country Club)
A - Mladší žáci a žákyně do 12 let, HCP do 36výsledková listina
B - Starší žáci a žákyně 13-14 let, HCP do 36výsledková listina
C - Kadeti a kadetky 15-16 let, HCP do 36výsledková listina
D - Dorost a junioři 17-21 let, HCP do 36výsledková listina
E - Smíšená kategorie, HCP 37-54výsledková listina
15/05 Mladé Buky (Golf Club Mladé Buky)
A - Mladší žáci a žákyně do 12 let, HCP do 36výsledková listina
B - Starší žáci a žákyně 13-14 let, HCP do 36výsledková listina
C - Kadeti a kadetky 15-16 let, HCP do 36výsledková listina
D - Dorost a junioři 17-21 let, HCP do 36výsledková listina
E - Smíšená kategorie, HCP 37-54výsledková listina
22/05 Hradec Králové (Park Golf Club Hradec Králové)
A - Mladší žáci a žákyně do 12 let, HCP do 36výsledková listina
B - Starší žáci a žákyně 13-14 let, HCP do 36výsledková listina
C - Kadeti a kadetky 15-16 let, HCP do 36výsledková listina
D - Dorost a junioři 17-21 let, HCP do 36výsledková listina
E - Smíšená kategorie, HCP 37-54výsledková listina
29/05 Malevil (Královský Golf Club Malevil)
A - Mladší žáci a žákyně do 12 let, HCP do 36výsledková listina
B - Starší žáci a žákyně 13-14 let, HCP do 36výsledková listina
C - Kadeti a kadetky 15-16 let, HCP do 36výsledková listina
D - Dorost a junioři 17-21 let, HCP do 36výsledková listina
E - Smíšená kategorie, HCP 37-54výsledková listina
05/06 Harrachov (Golf Club Harrachov)
A - Mladší žáci a žákyně do 12 let, HCP do 36výsledková listina
B - Starší žáci a žákyně 13-14 let, HCP do 36výsledková listina
C - Kadeti a kadetky 15-16 let, HCP do 36výsledková listina
D - Dorost a junioři 17-21 let, HCP do 36výsledková listina
E - Smíšená kategorie, HCP 37-54výsledková listina
26/06 Svobodné Hamry (Golf & Country Club Svobodné Hamry)
 
09/07 Kunětická Hora (Česká golfová federace - major)
 
16/07 Hrádek (Golf Club Hradec Králové)
 
23/07 Svratka (Golf Club Svratka 1932)
 
30/07 Grabštejn (Golf Club Grabštejn)
 
06/08 Prosečné (Golf & Country Club Prosečné)
 
14/08 Ypsilon Liberec (Ypsilon Golf Resort Liberec)
 
21/08 Ještěd (Golf Club Ještěd)
 
28/08 Liberec (Golf Club Liberec)
 
10/09 Na Vrších (Golf Club Na Vrších)
 
01/10 Lázně Bohdaneč (Golf Club Pardubice)
 

Archiv výsledků

2016  |  2015  |  2014  |  2013
2012  |  2011  |  2010  |  2009
2008  |  2007  |  2006  |  2005
2004  |  2003

Rekordy DT Severovýchod

Nejlepší kola:
Matyáš Zapletal, 64 ran (-6)
12.8.2013 Mladé Buky
Bedřich Petráň, 64 ran (-4)
7.9.2008 Liberec Machnín
Jan Odvárka, 64 ran (-4)
30.8.2015 Liberec Machnín
Lucie Harcubová, 64 ran (-2)
11.7.2015 Hrádek
Hole-in-one:
Albert Krištof, jamka č. 6
9.6.2007 Harrachov
Alex Boháč, jamka č. 8
7.9.2013 Na Vrších
Martin Hála, jamka č. 5
16.8.2014 Nová Amerika, Maple Hills
Albatross:
Eva Němečková, jamka č. 2
31.5.2015 Malevil
TOP 3 stableford brutto:
Tomáš Švarc, průměr 33.56 bodů
ročník 2013
Jan Odvárka, průměr 33.33 bodů
ročník 2015
Tomáš Švarc, průměr 32.78 bodů
ročník 2012
Nejvíce účastníků v DTSV:
405 hráčů a hráček
ročník 2015
Nejvíce soutěžících v turnaji:
144 hráčů a hráček
13.-14.8.2012 N. Amerika (18 jamek)
89 hráčů a hráček
8.9.2012 Na Vrších (9 jamek)