Ročník 2015

26/04 Myštěves (Golf Club Hradec Králové)
A - Mladší žáci a žákyně do 12 let, HCP do 36výsledková listina
B - Starší žáci a žákyně 13-14 let, HCP do 36výsledková listina
C - Kadeti a kadetky 15-16 let, HCP do 36výsledková listina
D - Dorost a junioři 17-21 let, HCP do 36výsledková listina
E - Smíšená kategorie, HCP 37-54výsledková listina
09/05 Ypsilon Liberec (Česká golfová federace - major)
Chlapci 7-12 let HCP 0-28výsledková listina
Chlapci 13-14 let HCP 0-28výsledková listina
Chlapci 15-16 let HCP 0-28výsledková listina
Dívky 7-12 let HCP 0-28výsledková listina
Dívky 13-14 let HCP 0-28výsledková listina
Dívky 15-16 let HCP 0-28výsledková listina
17/05 Mladé Buky (Golf Club Mladé Buky)
A - Mladší žáci a žákyně do 12 let, HCP do 36výsledková listina
B - Starší žáci a žákyně 13-14 let, HCP do 36výsledková listina
C - Kadeti a kadetky 15-16 let, HCP do 36výsledková listina
D - Dorost a junioři 17-21 let, HCP do 36výsledková listina
E - Smíšená kategorie, HCP 37-54výsledková listina
24/05 Hradec Králové (Park Golf Club Hradec Králové)
A - Mladší žáci a žákyně do 12 let, HCP do 36výsledková listina
B - Starší žáci a žákyně 13-14 let, HCP do 36výsledková listina
C - Kadeti a kadetky 15-16 let, HCP do 36výsledková listina
D - Dorost a junioři 17-21 let, HCP do 36výsledková listina
E - Smíšená kategorie, HCP 37-54výsledková listina
31/05 Malevil (Královský Golf Club Malevil)
A - Mladší žáci a žákyně do 12 let, HCP do 36výsledková listina
B - Starší žáci a žákyně 13-14 let, HCP do 36výsledková listina
C - Kadeti a kadetky 15-16 let, HCP do 36výsledková listina
D - Dorost a junioři 17-21 let, HCP do 36výsledková listina
E - Smíšená kategorie, HCP 37-54výsledková listina
07/06 Nová Amerika (Nová Amerika Country Club)
A - Mladší žáci a žákyně do 12 let, HCP do 36výsledková listina
B - Starší žáci a žákyně 13-14 let, HCP do 36výsledková listina
C - Kadeti a kadetky 15-16 let, HCP do 36výsledková listina
D - Dorost a junioři 17-21 let, HCP do 36výsledková listina
E - Smíšená kategorie, HCP 37-54výsledková listina
13/06 Harrachov (Golf Club Harrachov)
A - Mladší žáci a žákyně do 12 let, HCP do 36výsledková listina
B - Starší žáci a žákyně 13-14 let, HCP do 36výsledková listina
C - Kadeti a kadetky 15-16 let, HCP do 36výsledková listina
D - Dorost a junioři 17-21 let, HCP do 36výsledková listina
E - Smíšená kategorie, HCP 37-54výsledková listina
28/06 Svobodné Hamry (Golf & Country Club Svobodné Hamry)
A - Mladší žáci a žákyně do 12 let, HCP do 36výsledková listina
B - Starší žáci a žákyně 13-14 let, HCP do 36výsledková listina
C - Kadeti a kadetky 15-16 let, HCP do 36výsledková listina
D - Dorost a junioři 17-21 let, HCP do 36výsledková listina
E - Smíšená kategorie, HCP 37-54výsledková listina
11/07 Hrádek (Golf Club Hrádek 1995)
A - Mladší žáci a žákyně do 12 let, HCP do 36výsledková listina
B - Starší žáci a žákyně 13-14 let, HCP do 36výsledková listina
C - Kadeti a kadetky 15-16 let, HCP do 36výsledková listina
D - Dorost a junioři 17-21 let, HCP do 36výsledková listina
E - Smíšená kategorie, HCP 37-54výsledková listina
19/07 Kunětická Hora (Golf Club Kunětická Hora)
A - Mladší žáci a žákyně do 12 let, HCP do 36výsledková listina
B - Starší žáci a žákyně 13-14 let, HCP do 36výsledková listina
C - Kadeti a kadetky 15-16 let, HCP do 36výsledková listina
D - Dorost a junioři 17-21 let, HCP do 36výsledková listina
E - Smíšená kategorie, HCP 37-54výsledková listina
25/07 Svratka (Golf Club Svratka 1932)
A - Mladší žáci a žákyně do 12 let, HCP do 36výsledková listina
B - Starší žáci a žákyně 13-14 let, HCP do 36výsledková listina
C - Kadeti a kadetky 15-16 let, HCP do 36výsledková listina
D - Dorost a junioři 17-21 let, HCP do 36výsledková listina
E - Smíšená kategorie, HCP 37-54výsledková listina
08/08 Prosečné (Golf & Country Club Prosečné)
A - Mladší žáci a žákyně do 12 let, HCP do 36výsledková listina
B - Starší žáci a žákyně 13-14 let, HCP do 36výsledková listina
C - Kadeti a kadetky 15-16 let, HCP do 36výsledková listina
D - Dorost a junioři 17-21 let, HCP do 36výsledková listina
E - Smíšená kategorie, HCP 37-54výsledková listina
16/08 Nová Amerika (Nová Amerika Country Club)
A - Mladší žáci a žákyně do 12 let, HCP do 36výsledková listina
B - Starší žáci a žákyně 13-14 let, HCP do 36výsledková listina
C - Kadeti a kadetky 15-16 let, HCP do 36výsledková listina
D - Dorost a junioři 17-21 let, HCP do 36výsledková listina
E - Smíšená kategorie, HCP 37-54výsledková listina
23/08 Ještěd (Golf Club Ještěd)
A - Mladší žáci a žákyně do 12 let, HCP do 36výsledková listina
B - Starší žáci a žákyně 13-14 let, HCP do 36výsledková listina
C - Kadeti a kadetky 15-16 let, HCP do 36výsledková listina
D - Dorost a junioři 17-21 let, HCP do 36výsledková listina
E - Smíšená kategorie, HCP 37-54výsledková listina
30/08 Liberec (Golf Club Liberec)
A - Mladší žáci a žákyně do 12 let, HCP do 36výsledková listina
B - Starší žáci a žákyně 13-14 let, HCP do 36výsledková listina
C - Kadeti a kadetky 15-16 let, HCP do 36výsledková listina
D - Dorost a junioři 17-21 let, HCP do 36výsledková listina
E - Smíšená kategorie, HCP 37-54výsledková listina
06/09 Grabštejn (Golf Club Grabštejn)
A - Mladší žáci a žákyně do 12 let, HCP do 36výsledková listina
B - Starší žáci a žákyně 13-14 let, HCP do 36výsledková listina
C - Kadeti a kadetky 15-16 let, HCP do 36výsledková listina
D - Dorost a junioři 17-21 let, HCP do 36výsledková listina
E - Smíšená kategorie, HCP 37-54výsledková listina
12/09 Na Vrších (Golf Club Na Vrších)
A - Mladší žáci a žákyně do 12 let, HCP do 36výsledková listina
B - Starší žáci a žákyně 13-14 let, HCP do 36výsledková listina
C - Kadeti a kadetky 15-16 let, HCP do 36výsledková listina
D - Dorost a junioři 17-21 let, HCP do 36výsledková listina
E - Smíšená kategorie, HCP 37-54výsledková listina
03/10 Lázně Bohdaneč (Golf Club Pardubice)
A - Mladší žáci a žákyně do 12 let, HCP do 36výsledková listina
B - Starší žáci a žákyně 13-14 let, HCP do 36výsledková listina
C - Kadeti a kadetky 15-16 let, HCP do 36výsledková listina
D - Dorost a junioři 17-21 let, HCP do 36výsledková listina
E - Smíšená kategorie, HCP 37-54výsledková listina

Archiv výsledků

2024  |  2023  |  2022  |  2021
2020  |  2019  |  2018  |  2017
2016  |  2015  |  2014  |  2013
2012  |  2011  |  2010  |  2009
2008  |  2007  |  2006  |  2005
2004  |  2003

Rekordy DT Severovýchod

Nejlepší kola:
Barbora Zemanová, 63 ran (-7)
4.8.2018 Prosečné
Dominika Burdová, 65 ran (-7)
2.9.2017 Grabštejn
Matyáš Zapletal, 64 ran (-6)
12.8.2013 Mladé Buky
Matěj Basler, 65 ran (-5)
5.9.2021 Na Vrších
Bedřich Petráň, 64 ran (-4)
7.9.2008 Liberec Machnín
Jan Odvárka, 64 ran (-4)
30.8.2015 Liberec Machnín
David Poláček, 68 ran (-4)
11.7.2021 Kunětická hora
Hole-in-one:
Albert Krištof, jamka č. 6
9.6.2007 Harrachov
Alex Boháč, jamka č. 8
7.9.2013 Na Vrších
Martin Hála, jamka č. 5
16.8.2014 Nová Amerika, Maple Hills
Tomáš Macek, jamka č. 6
13.8.2017 Ypsilon
Karel Nový, jamka č. 8
2.6.2018 Harrachov
Evelína Barvířová, jamka č. 2
31.8.2019 Hrádek
Laura Gianquintieri, jamka č. 10
15.7.2020 Malevil
Alex Hejlek, jamka č. 9
18.7.2021 Svratka
Vojtěch Netík, jamka č. 6
16.9.2023 Na Vrších
Albatross:
Eva Němečková, jamka č. 2
31.5.2015 Malevil
Rekordmani kategorií:
Alex Hejlek (GCKUH), 284 bodů
mladší žáci, ročník 2022
Sarah Hricíková (GCHOS), 255 bodů
mladší žákyně, ročník 2013
Jan Bednařík (PGCHK), 262 bodů
starší žáci, ročník 2014
Lucie Harcubová (OLYGC), 284 bodů
starší žákyně, ročník 2015
Tomáš Švarc (GCLIB), 295 bodů
kadeti, ročník 2012
Dominika Burdová (GCGRA), 273 bodů
kadetky, ročník 2015
Tomáš Švarc (GCLIB), 323 bodů
dorostenci a junioři, ročník 2020
Alexandra Rock (GCMUP), 294 bodů
dorostenky a juniorky, ročník 2020